Hizmetlerimiz

ASSER Danışmanlık olarak “Daha İyisini Siz Yapmazsanız Rakibiniz Yapacaktır” sloganı ile bu yola çıktık. Burada asıl olarak kaliteli hizmet sunmak veya kaliteli ürün yapmak için geç kalınmaması gerektiğini vurgulamaya çalışıyoruz. Çünkü görüyoruz ki rakiplere yetişmek amacı ile yapılan değişiklikler, işletmelerin hep geç kalmasına neden olmuştur.

ASSER DANIŞMANLIK, başta hibe destek projeleri olmak üzere tüm ulusal ve uluslararası hibe programları kapsamında etkin faaliyet gösteren ulusal danışmanlık firmalarındandır. 2006 yılından bu yana hizmet veren firmamız kalite sistemleri alanında firmaların, yatırım yapma, sistem kurma ve belgelendirme ihtiyaçlarına güvenilir, ekonomik, zamana saygılı ve değer   katan profesyonel çözüm hizmetleri sunmaktadır.

Günümüzde kendi iş yerlerini açmak isteyen girişimciler, mevcut işletmesi olup, işletmesini büyütmek isteyen, nakit destek ihtiyacı olan işletme sahipleri kendilerine sunulmuş birçok hibe destek programlarını araştırmakta ve kendilerine en uygun programı seçerek yatırımlarını sağlam temeller üzerine kurmayı hedeflemektedir.

Toplumumuzda destek programları ile ilgili yerleşmiş olan en yanlış düşüncelerden birisi; bu programların bir taraftan verip diğer taraftan aldığı düşüncesidir. Destek programlarının doğru şekilde tanıtılması, danışmanlık sektörünün yaygınlaşması ve araştırmacı ruhun çoğalması ile birlikte bu düşünce yavaş yavaş ortadan kalkacaktır ve hibe destek programlarının yatırımcılar açısından önemi ortaya çıkacaktır.

Endüstri Yük. Mühendisi, Elektronik Mühendisi, Makine Mühendisi ,Gıda Mühendisi ve Çevre Mühendisinden oluşan Mühendislik kadromuz ,tecrübelerimiz ile müşterilerimize doğru yatırımı doğru zamanda yaptırmak , etkinliği ve verimliliği sağlanmış , maliyetleri düşüren ve eşzamanlı olarak müşteri memnuniyetini arttıran Yönetim Sistemlerini beraberce oluşturmak ve yaşatmak dileğiyle…

Gökben GÖKBULUT KORKMAZ

Genel Müdür

WhatsApp chat